Професійний акаунт
6
Років досвіду
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
9
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
1 тиждень тому
Спеціалізуюсь на продажу та оренді квартир , будинків та комерційної нерухомості в м.Дніпро та в Дніпропетровській області. Це стосується як новобудов, так і вторинного ринку нерухомості. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Супровід угод під ключ

Продаж квартир (3)

  • BEST CITY DNIPRO
    135 000 $
    1 696 $/м²

    Набережна Перемоги вул., 42

    єОселя єВідновлення Мандриківка ЖК River Park
    3 кімнати
    80 / 46 / 20 м²
    поверх 3 з 12
    2021 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продам 3 к квартиру в ЖК River Park (Рівер Парк) по вул.Набережна Перемоги, 44 на ж/м Перемога-1 - загальна площа 79,6кв.м; - 3/12 поверх; - 10 секція , з усіх кімнат вид на Дніпро! - формат: кухня-вітальня, спальня з гардеробною та дитяча кімната; - тепла водяна підлога; - автономне газове опалення; - авторський ремонт з використанням якісних матеріалів; - повністю укомплектована необхідними меблями та технікою; - закритий двір, дитячі площадки. Є відеоогляд. Гарне місцерозташування, розвинута інфраструктура!
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • BEST CITY DNIPRO
    82 000 $
    1 414 $/м²

    Володимира Вернадського вул. (Дзержинського), 22

    2 кімнати
    58 / 37 / 10 м²
    поверх 2 з 5
    1 тиж. тому
    Продам 2о кімнатну квартиру, розташовану по вул. Володимира Вернадського, буд.22 поряд з парком Шевченко - загальна площа 58 кв.м; - 2/5 поверх , сталінка; - високі стелі 3,2 м; - формат квартири: кухня-студія та спальня з гардеробною кімнатою; - якісний ремонт; - повна комплектація меблями та технікою; - газова плита; - автономне електроопалення; - автоматичні ролети на вікнах; Закритий двір, престижний район. З повагою, Сахарнова Ірина АН Best City
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • BEST CITY DNIPRO
    95 000 $
    1 154 $/м²

    Юрія Горовця вул. (Гусенка), 17

    2 кімнати
    82 / 40 / 13 м²
    поверх 13 з 14
    2010 рік побудови
    1 тиж. тому
    родам 2о кімнатну квартиру по вул. Гусенко, 17 новобудова Нагорний район - загальна площа 82,3кв.м; - 13/15 поверх; - квартира складається з: кухні 12,8кв.м; житлові кімнати 22,4 та 17,9 кв.м, 2х санвузлів, гардеробної; - автономна котельна для будинку; - в квартирі виконана централізована вентиляція; - якісний ремонт; - повністю укомплектована меблями та технікою ( входить у вартість); - додатково до квартири можна придбати паркінг на -2 рівні; - закритий двір з дитячою площадкою. Гарне місцерозташування, престижний район. Можливий безготівковий розрахунок Є відеоогляд.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.